Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintem aranyér szerintetek?

Szerintem aranyér szerintetek?

Figyelt kérdés
kb 1 hónappal ezelőtt nagyon viszketett éreztem is valamit aztán kis idővel elmult és mostanában jött az elő, hogy alkalmaként szokaott vérezni is szerintetek mit tegyek??? idáig még soha nem volt ilyen problémám. Magától elmulhat? vagy forduljak orvoshoz?
2010. szept. 25. 23:03
 1/3 Harrr ***** válasza:
Linkelj képet, én addig megcsörgetem Captain Ánuszt, pár perc, és ránéz a szebbik feledre. Siess!
2010. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vérzik épp, akkor elmehetsz sebészetre, aztán benyúlnak kesztyűvel, az nem fáj, csak megtapogatják, aztán ha belső aranyered van, akkor felírnak aranyérkenőcsöt.
2010. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha vérzik, akkor valószínűleg aranyér. Ha megtapintod, és kidudorodik, az szintén utalhat rá. Menj el orvoshoz, és ha kezdeti aranyér, akkor lehet segíteni rajta rostgazdag táplálkozással(sok gyümölcs, teljes kiőrlésű kenyér másik helyett)..ha már súlyosabb, akkor megműtik.
2010. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!