Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájt a fejem és bevettem egy...

Fájt a fejem és bevettem egy Advil Ultra forte-t de itt maradt a torkomban! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
érzem nyelés közbe h ott van még a torkomban!!:( hiába iszok :( (még büfögni sem tudok tőle) mitcsináljak???
2010. szept. 23. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj nagyot nyelvi, köhögj vagy egyél rá almát, kenyeret vagy kiflit.
2010. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nyelni, remélem már lement ugye?
2010. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg csak úgy érzed, hogy a torkodon akadt mert nyelés közben "felsértette" azt. Velem is előfordult már, kellemetlen érzés.

Igyál még rá és próbálj meg gargarizálni, talán az segít.

Kevés az esélye, hogy tényleg a torkodon akadt.

2010. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, már túl vagy rajta. Máskor, ha ilyesmi előfordulna, nyugodtan egyél rá néhány falatot, az majd "lenyomja".
2010. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ott nem maradt,ilyet már én is éreztem,nagyon rossz érzés,kis időm múlva majd jobb lesz....addig is igyál többet,így többet is kell nyelni....
2010. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem a levegő szorult be? nekem az is ilyen érzés volt napokig tartott. vegyél egy nagylevegőt és dölj rá az oldaladra!
2010. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!