Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás, lüktető tarkófájdalo...

Fejfájás, lüktető tarkófájdalom, szédülés, gyengeség érzése mitől lehet? Már 3. hete szédülök! Milyen betegségeket zárnak ki ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 12:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

ortopédián voltam a nyakam miatt,ott csináltak röntgent,nyaki spondylosis-om van,elküldtek gyógymasszázsra...fejfájásom miatt pedig neurológiára...

hál'Istennek már csak tarkótájékon fáj,meg néha ahalántékomnál..remélem semmi komoly nem lesz:)

2010. szept. 27. 13:44
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi lett? Jobban vagy?
2010. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Dr. Dav ***** válasza:
engem is érdekelne:)
2010. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hát...a nyakcsigolya kopsomra kaptam gyógymasszázst,gyógytornát,meg én itthon szoktam méf tornázni,kenegetni,vashiányom is van,de elég rosszul vagyok még mostanában is,szédülök,gyenge vagyok,fáj a szeme,nézték a pajzsmirigyemet is,de normális....szóval nem tudnak semmit....most találtam a neten egy dokit,aki oki terápáit ad és nem csak fájdalom csillapítót,úgyhogy most bárok az időpontomra....addig meg elvagyok valahogy.....köszi,hogy érdeklődtetek:)
2010. nov. 12. 12:45
 15/19 A kérdező kommentje:
ja,csináltak még koponya MR+MRA-t,de negatív lett,legalább tudom,hogy nem a fejemmel van a baj:)
2010. nov. 12. 12:46
 16/19 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával küzdök én is, szédülés és tarkófájdalom csak ritkán tör rám, de viszont iszonyatosan zúg a fejem. Ez mindenképpen fülprobléma, nekem is átsugárzik néha a tarkómra, viszont még mindig nem tudom, hogy mi okozza. Én egy ritka réz-anyagcsere betegségre tippelek, Wilson-kór a neve.
2010. nov. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
én,majd fül-orr-gégszetre elmegyek,és hátha előreébb jutok...sokszor a fejem fordítására,előre dőléskor jelentkezik ez a szédülés,utána idővel elmúlik,aztán van,hogy másnap megint.....szóval borzalmas rossz....
2010. nov. 14. 15:01
 18/19 anonim válasza:

Nekem is elkezdett lüktetni a tarkóm, viszont edzés (fekvőtámaszozás) közben. Gondolom az edzés miatt lehet, talán gyengék a nyakizmaim? Már 4 hete csinálok egy fekvőtámaszos programot heti háromszor, a neten találtam(talán gugliban az első találat:) ). Van valakinek valami tippje, hogy mit tudok kezdeni vele?

Köszi

2012. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 gabes08 válasza:
Nekem futás, vagy kondi után lüktet a tarkóm, szökdeléskor meg egyből, ahogy szökdelek folyamatosan. A vérnyomásom, az ekg-m és az agyam rendben van, valószínűleg nyaki gerinc probléma lehet. Lehetséges hogy pár masszázs és a helyes testtartás megoldhatja a problémát?
2013. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!