Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennyire rossz a bokasüllyedés?

Ennyire rossz a bokasüllyedés?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki tapaszokat tesz mindig a lábára meg a bokájára.

18-19 évesek vagyunk, ezért nekem elég fura volt, hogy ő így "betegeskedik".

Ez tényleg ennyire tud fájni és komoly probléma? El lehet kerülni valahogy?

A másik kérdésem azokra vonatkozik, akiknek fáj a térde, és erre hivatkozva, pl. nem jönnek el helyekre, ahol mozogni kell, nem kolisok, mert a lépcső túl sok stb..

Tényleg ennyire tönkre tud tenni egy fiatal szervezetet a térdfájás meg ilyen ízületi problémák?

Nekem is félnem kellene ezektől?

Lúdtalpam van, és ha sokat sétálok, én is érzem, hogy nem az igazi. De azt hiszem ez normális.

Mit gondoltok?



2022. febr. 26. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos minden feltett kérdésedre igennel tudok válaszolni. Önmagában a lúdtalp sem normális dolog ugyebár, így az sem, hogy fáj a lábad.
2022. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nagyon tud fájni a ludtalp
2022. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a lánynak biztos a ludtalp miatt kell? te milyen cipőket hordasz? a ludtalpad mennyire suloys?
2022. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez ilyen sajnos...a koliban a szobatársam aki lány szintén lúdtalpas, és szegény ráadásul egy gyorsétteremben is dolgozik. mindig hord betétet, de igy is szinte sántikál amikor hazaér, és kb soha nem hord semmi nőiesebb cipőt csak futócipőket...este mindig masszirozza a lábát meg gyakorlatokat végez, de nem igazán segit, illetve néha én is felajánlom neki
2022. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!