Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Be szoktatok menni dolgozni,...

Be szoktatok menni dolgozni, ha betegek vagytok?

Figyelt kérdés
Mit vár el ilyen esetben a környeztetek?
2010. szept. 10. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Be, és ilyenkor hazarugdosnak, hogy húzzak már haza ápolni magam, ne fertőzzem ott a többit. Igazuk van.
2010. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mi bajom van.Hacsak meg vagyok fázva igen,ha arcüreggyulladásom van,nem.

Egyébként nem szeretik ha nem megyünk.Ezért ameddig bírunk megyünk melózni.

2010. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagyok beteg! Ha nincs lázam, csak mondjuk köhögök, akkor be. Ha lázas vagyok, akkor nem, mert én akkor felkelni is alig bírok! De volt olyan, hogy bementem betegen, és egy óra múlva hazazavart a főnököm, mert annyira rosszul voltam. Függ attól is, hogy mennyi meló van az irodában. Ha nagy a hajtás, akkor bemegyek, még ha rosszul is érzem magam, ha lazább időszakát éli az iroda, akkor nem.
2010. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én suliba járok még.

Ha betegen bemegyek, akkor a tanárok szólnak, hogy minek mentem be megfertőzni őket.

Ha elmegyek orvoshoz, akkor meg az a baj, hogy miért lógok, biztos nincs semmi bajom. :S

2010. szept. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De tényleg szemétség, hogy ott végigfertőzitek az embereket!!!én betegen tutira nem mennék be, főleg ha köhögök, minek csesszek ki mással????nem értem
2010. szept. 10. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:
a menszesz betegségnek számít?mert én most nagyon szenvedek tőle.görcsölök és nincs erőm semmihez.am meg neked még jó hogy irodában dolgozol mert én árút töltök ma pl csomagolnom kell 12 es tejeket..és be fogok menni :S
2010. szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod miért mennek be? Mert ha nem mennek be, akkor jön a panasz a főnöktől, hogy nem végzem a munkám. Vannak jó munkahelyek, ahol a főnök rendes, és már egy hapcinál hazaenged, de sokkal több olyan van, ahol még azt is elvárják, hogy lázasan bemenj.
2010. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod ha azzal fenyeget a főnököd,hogy ha elmész betegállományba kirúg,akkor nem sok választásod van...
2010. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ez sajnos igy van:-((((

neked meg csomagolós, részvétem:-((((

a menzesz is betegség, én ugy fogom fel

de akkor nyilván bemegyek

-algoflex-

2010. szept. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!