Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon félek az évnyitótol....

Nagyon félek az évnyitótol. Most mek 9. -be! Mi lenne ha reggel bevennék 1 mg frontint? Megnyugodnék tőle? 15/f

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne félj. mondjuk én is bíztatlak azt közbe majd be sz*rok az idegtől :D de ne parázz:D

Határozottan menj. ennyin alapszik. különben nem csak te vagy így ezzel még a sokan mások. :)

18/F

2010. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Megesznek vagy mi?
2010. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem kell parázni, a középiskola a legnagyobb buli a világon. :D Kicsit visszahúzódó voltam anno, de a gimiben kábé az első hónapban tök hamar feloldódtam, az első napokra meg nem is emlékszem...

17/f

(Am mi az a frontin? X) )

2010. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én is félek,attól,hogy milyen lesz a társaság,a suli,tanárok,és hogyan tudok majd beilleszkedni.A kérdésedre nem tudok válaszolni,bocs.
2010. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyenekért gyógyszerhez nyúlsz, gyógyszerfüggö zombi leszel 30 éves korodra. Vigyázz magadra!

Anyukád nem megy veled?

2010. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Igen megnyugodnál tőle viszont 1 mg elég sok


Én pánikbeteg vagyok fél éve nem járok suliba holnaptól kezdődik először. Én nagyon súlyos beteg vagyok és én sem szedek többet mint 0,5mg igaz ezt Xanaxból a Frontin gyengébb (amúgy ugyanaz a hatóanyag csak a frontina gyengitett változat). Szerintem elég lesz a fele, a másik felét vidd el és kapd be később ha nem elég a fél...


üdv

2010. aug. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én szorongásra és szomatoform zavarokra szedem a gyógyszert, de most megdupláznám az adagomat. Mert már napok óta reszketek... :S
2010. aug. 31. 22:22
 8/13 anonim válasza:

A pánikbeteges vagyok.


Nyugi én csak annyira hogy majdnem hányok már most is. Gondolj arra, meghalni nem fogsz, megölni nem ölhetnek meg. Igaz én csak próbára megyek, lehet nem fogok ez évbe se járni még nem tudom, remélem nem fogok rosszul lenni és sikerül eljárnom ez évbe.


Az orvos tudja mennyire kell növelni de ha 0,5 mg semmit nem használ akkor mehet a duplája a frontin amúgy se egy durva gyógyszer, 1 mg-tól semmi bajod nem lesz. Frontin jó alkalmakra de lehet kúraszerűen is szedni, én anno szedtem alkalmakként de nekem semmit nem használt nekem már csak a Xanax ér valamit.


üdv

2010. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És milyen SSRI-t szedsz a pánikbetegségre? Próbáltad már a buspironokat? Állítólag hatásosak csak 3 hét is kell várni a hatás érdekében
2010. aug. 31. 22:40
 10/13 anonim válasza:
csak sima xanaxot szedek semmi mást
2010. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!