Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van bennem ez az általán...

Miért van bennem ez az általános elégedetlenség? Történet kifejtve! 19F

Figyelt kérdés

Mindig úgy érzem hogy lehetne még több még jobb, ha elmegyek venni ruhát mindig azon töröm a fejem hogy biztos jól csináltam-e, képes vagyok egy óráig is azon agyalni hogy most jó döntés-e ha megveszem vagy sem. Mindig jár az agyam, mindig eszembe jutnak dolgok az életből és kielemzem, hozzáteszem sokszor ugyanazt a dolgot mert egyszerűen mindig újra feljön a gondolat hogy ténlyeg jó e meg ilyesmi. Elég rossz ez így nekem de nem tudok mit csinálni vele. Családi kapcsolat úgy ahogy jónak mondható, ősökkel megvagyok bár anyuval jobban mivel vele beszélek meg mindent, ő is velem nagyon jól kijövünk apuval sokkal kevésbé sok benne a rossz és sokszor ez miatt is rossz kedvem van. Öcsém az mikor hogy.

Mit tudok tenni ez ellen, vagy ennek van valami neve(betegség esetleg)

Köszi hogy végigolvastad!


2010. aug. 30. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves fiatalember! Nem vagy még felnőtt, de már gyerek sem. Keresed az utad az életben. Ne agyalj annyit, engedd, hogy dolgok maguktól menjenek. Amikor megtetszik valami és meg akarod vásárolni, az első gondolatodra hagyatkozzál. Nem vagy te elemző sem, csak egyszerűen fiatal, akinek az a dolga, hogy tanúljon, vagy ha dolgozol akkor azt csináld.Járj társaságba, szerezzél barátokat. Légy lazább, lődörögjél csak úgy, menjél el egy kicsit szaunázni, olvassál olyan könyveket ami érdekel. Ne éld tragikumként a korosztályodat. Meglásd két év múlva már úgy gondolsz erre az időszakra, mint egy átmeneti állapotra. Kívánok neked sok sikert az életben.
2010. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Így legyen!

ELnézést a pontozásért félrenyomtam igy félig lett :(

2010. aug. 30. 20:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!