Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szülés óta, lassan egy éve,...

Szülés óta, lassan egy éve, ízületi fájdalmaim vannak. Mit kellene tennem, hogy javuljon a helyzet?

Figyelt kérdés
Még mindig szoptatok és mellettem alszik a babám, aki nem túl jó alvó, így egész éjszaka két pózban tudok aludni, és alig mocorgok, nehogy felkeljen. A hasamon szoktam aludni, illetve a bal oldalamon. A bal csípőm nagyon fáj, még lépni is megerőltető. A derekam is nagyon fáj. Naponta megyünk babakocsizni meg csinálom a házimunkát is, de még a mozgástól sem javul.

2021. aug. 17. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs más hátra, változtatnod kell az alvási szokásotokon. Menj ki mellőle, amikor még ébren van, de már kezd elpilledni (ha úgy alszik el, hogy te ott vagy mellette, amikor megébred, érhetően megijed, mert hirtelen nem vagy ott). Igen, biztosan vissza kell párszor menni és megnyugtatni, de ha nyugodt, akkor szépen menj ki a szobájából és hagyd magától elaludni. Mivel nem hagyod sírni, nem fog sérülni se, egyszerűen csak megtanítod neki, hogy mostantól egyedül aludjon.

Itt a hosszú hétvége, kiváló lehetőség rá, hogy a párod is beszálljon az altatási módszer váltására, csak ne add fel a második-harmadik sírásnál. Menni fog, és csak két pocsék estét kell túlélni azért, hogy utána normálisan tudj aludni. Szerintem megéri.

2021. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!