Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez a talpamon?

Mi lehet ez a talpamon?

Figyelt kérdés
Van a jobb talpamnak a szélén(úgyértem van a talpam és annak a bal oldali szélén,máshogy nemtudom elmondani,remélem értitek)egy dudor,ha nyomkodni próbálom,hogy jöjön ki belőle akkor se jön belőle semmi,és fáj is ha nyomkodom(vagy beütöm)Anyu szerint vízhólyag de nemtudom.Szerintetek mi?
2010. aug. 28. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Tyúkszem?Kényelmetlen cipő is okozhatta...
2010. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem fehér, és kicsit sem színeződik el nyomásra, biztos hogy nem vízhólyag!
2010. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem kiskoromban volt egyszer, hogy vettem egy szandit ami nagyon tetszett de nagyon kényelmetlen volt, és nekem is kinőttek ilyen pici hólyag szerű valamik a talpamon, amit én is ki akartam nyomni de nem ment. majd pár hét mulva amikor már másik kényelmes cipőt hordtam kiszáradt és ezeket ilyen zselé állagú módon tudtam kikaparni a talpamból és alatta már a kemény új talpbőröm volt. ez elég furán hangzik tudom és bevallom elég ijesztő is volt, amikor a fél talpam levált, de utána sokkal kényelmesebb volt járni, mert egész addig nem tudtam járni a sarkamon annyira fájt...
2010. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szemölcs, nekem is volt már a talpamon. Érdemes lenne elmenni egy bőrgyógyászhoz.
2010. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szivesen megyek el orvoshoz,mert szerintem annyira nem komoly.
2010. aug. 29. 16:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és azmondják hogy lehet tyúkszem,mert ha felhúzom a cípót ami elég szoros(nem kicsi csak eléggé nyomja a talpam oldalát)akkor fáj is.
2010. aug. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!