Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülgyulladásom van, voltunk...

Fülgyulladásom van, voltunk orvosnál, kaptam gyógyszert, és cseppeket (szerdán) És még nem éreztem javulást! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sőt...még jobban fáj,a fülem mellett és alatt is. Mi tévő legyek? Tudtok valami okosat mondani?


Jah és még azt mondta az orvos hogy melegítsük meg a párnát és úgy feküdjek rá,mert akkor jobb lesz? de hogyan? vasalóval,vagy?


2010. aug. 27. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy tiszta pamutzoknit megtöltessz sóval, egy edénybe beletéve zoknistól tűzhelyen megmelegíted, és ráteszed a füledre, amíg tartja a hőt. Aztán újra melegít, rátesz, stb....


Kövirózsa alsó húsos levelét mossuk meg, majd hegyes kés, vagy fogvájó segítségével karcoljunk 2-3 hosszanti csíkot a levélbe, majd a levét nyomjuk közvetlenül a fülbe. (A másik oldalunkra feküdjünk, mert különben kicsurog a fülből)


Nekem ez szokott segíteni.

2010. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömtől hallottam, hogy a fülgyertya is jó.
2010. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a zöld nyíl :)
2010. aug. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!