Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek a tünetek mire utalnak?...

Ezek a tünetek mire utalnak? Esetleg depresszió?

Figyelt kérdés
mert már elegem van ebből, hogy 1-2 hónapja feltűnően rossz kedvem van, fáj sokat a fejem, kóválygok napközben, szoktam szédülni is. és nem vagyok éhes, csak úgy eszek és alkoholt is szoktam inni hétvégén és többet, mint eddig mert attól jobban érzem magam. az igaz, hogy sok minden bánt, főleg a meló meg a párkapcsolat és az anyagiak is, de én nem vagyok egy depresszióra hajlamos ember. sőt. mindig mutatom kifelé, hogy jó kedvem van, optimista vagyok egyébként mindenben. de már unom és próbáltam változtatni és még csak életkedvem nincs, aludni sem tudok. mitől van ez? mire utal? főleg, hogy mindenki kérdezgeti, hogy mi a baj, mert ilyennek nem szoktak látni. 27/N
2010. aug. 25. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon messze van a depressziótól, szerencsére. Kéne egy kivizsgálás, hogy minden oké-e, és ha igen, akkor ki kell pihenned magad, csökkenteni a stresszt, új dologba kezdeni, kilépni a rossz párkapcsolatból.
2010. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Olvastál már Andrew Matthews könyveket? Próbáld ki, tuti segíteni fog!
2010. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!