Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szúr a szivem?

Mitől szúr a szivem?

Figyelt kérdés
néha szokott olyat csinálni hogy amikor veszem a levegőt és emelkedne a mellkasom(szóval amikor beszívom) ahogy szívom úgy szúr egyre jobban, és olyankor hosszan és lassan szívom be a levegőt,mer ha úgy venném ahogy szoktam akkor elég kibirhatatlan érzés.. pár percig szokta csinálni és utána elmúlik de nemértem miért lehet, mert azér havi 2-3 szor csinálja kb
2010. aug. 23. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
érdekelne engem is mert nekem is szokott ilyen lenni:D
2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

menj dokihoz b*zd! ez nem játék.


amm dohányzol?

2010. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de, 3 évig napi 1 dobozt. de leszokóban vagyok, többmint 2 hete nemgyujtottam rá, éstökjól birom szóval remélem nemis fogok többet.

17F

2010. aug. 23. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csinált ilyet. Valószínűleg a stressz okozza(nekem is az volt a gond) vegyél magneB6-ot. Attól jobb lesz. :) Vagy ha nem múlik, menj el dokihoz.
2010. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem ugyanez van, nem cigizem. a doki azt mondta még tavasszal h menjek el vérvételre... azóta is megyek... ha megtudtad h mitől van írd légyszi meg!
2010. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert a szíved az biztos tudja, hogy éppen levegőt veszel...

Nem a szíved szúr, hanem az izom feszül be, vagy a borda szúr, semmi komoly.

2010. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó na ott a szivemnél valahol
2010. aug. 23. 22:39
 8/9 anonim válasza:
Igaza van az előttem szólónak tanultuk bioszon.Ilyenkor vegyél egy nagy levegőt még ha fáj is és el fog múlni.
2010. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 2-3 másodpercre hirtelen szúrni kezd nem tudom h. a szívem e de az biztos h. mindíg bal oldalt a szívemnél
2012. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!