Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez egészséges 13 éves korban?

Ez egészséges 13 éves korban?

Figyelt kérdés
Régebben sokszor szédültem el hirtelen, főleg ha felálltam valahonnan, annyira, hogy ilyen szürke meg fekete pöttyöket láttam és leültem a földre. Mostanában is gyakran van velem ilyen, de nem csak ez hanem néha a fejemben óriási nyomást érzek és utána pedig megfájdul. Főleg reggel, illetve a suliban van velem ilyen amikor világít a lámpa. Tavaly pedig október 23-mas műsorban szerepeltem, és szédültem, nem tudtam fellépni, és lázas is voltam. Mérték a suliban a vérnyomásom de teljesen normális volt. És ennek pedig nem tudom köze lehet-e a dologhoz, de rengeteget iszom, a szüleim mindig mondják ne vedeljek annyit és állandóan vécére járok, illetve minden délután alszom 2 órát még nyáron is úgy, ha éjjel 10-et is alszom! Lehet nincs közük egymáshoz ezeknek a dolgoknak, de szerintetek minden rendben van velem?
2010. aug. 21. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem mondani, hogy a 23-mas eset után voltam orvosnál és semmit se mondott, csak kiírt arra a napra.
2010. aug. 21. 17:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben sokszor szédültem el hirtelen, főleg ha felálltam valahonnan, annyira, hogy ilyen szürke meg fekete pöttyöket láttam és leültem a földre.

Ez azért volt mert hirtelen álltál fel nekem is volt ilyen sőt mostanában is szokott.Ilyenkor lemegy a vérnyomásod.

2010. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

alacsony a vérnyomásod az biztos, de még fejlődésben vagy lehet azért mondta az orvos hogy normális, vagy ingadozik.. igyál teát, abban van koffein..

ha nagyon soxor előferdül, és nehezíti az életed, akkor mégiscsak javallott egy alaposabb kivizsgálás..

2010. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!