Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyire fáradékony?

Miért vagyok ennyire fáradékony?

Figyelt kérdés
Mindig más időtartamban alszom, mert sajnos elég kevés időm jut rá van h csak 3órát, de van hogy 10et és az után is iszonyatosan fáradt vagyok. Napközben a teendőimet nem tudom rendesen ellátni, a tanulásról nem is beszélve mert nagyon rövid idő után iszonyatos kedvetlenség és álmosság fog el...Hétvégéim is ezzel telnek az egész szombati napot átalszom vasárnap pedig ismét fáradt vagyok. Aggódom mert ez igy valószinüleg nem normális, mit tehetnék?
2008. dec. 4. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Menj el a körzeti orvosodhoz. Valószínűleg el fog küldeni vérvétele. Többek között vashiány is okozhatja a fáradékonyságot.
2008. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet CFS is. (Krónikus Fáradtság Szindróma)

Anyukának is pontosan ez volt 1 évig, aztán 1 hónapig szedett Enada -t és teljesen helyrejött

2008. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha mindez kedvetlenséggel párosul, ez kezdődő depresszió is lehet.

Próbálj orbáncfű cseppet szedni, és citromfűteát inni

2008. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen depresszióm az van sajnos járok is vele neuropszichiaterhez, de eddig nem kérdezett ezzel kapcsolatban igy nem gondoltam volna, hogy ez közrejátszhat, a gyógyszerek amiket felirt pedig kifejezetten olyanok, hogy nem okoznak ilyen tüneteket. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2008. dec. 4. 11:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatjavító , feszültségoldó gyógyszer pedig okozhat fáradákonyságot, levertséget is! Beszélj az orvossal!
2008. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Méregteleníteni kell a szervezetet, hogy tehermentesíteni lehessen.A sok méreganyag csak visszafogja a rendes működésében. Találtam egy 12 gyógynövény koncentrátumát tartalmazó főzetet, a Puridren t, ami engem is kihúzott a gödörből, ezért ajánlom.
2008. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Neuropszichiáter helyett keress fel egy pszichológust! Az még beszélget is veled, nem csak gyógyszerekkel mérgez. Attól, hogy beszeded a bogyót, a depid még megmarad, és az indok is, amiért kialakult, a gyógyszerek max elnyomják, de nem gyógyítják...
2008. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!