Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ismeretlen eredetű láz. De...

Ismeretlen eredetű láz. De mégis mitől? (nincs más tünet)

Figyelt kérdés

4 éves kisfiam 1 hete hol lázas (nagyon) hol nem. Lácsillapítótól jobban lesz, ha épp nem lázas szívesen jön-megy, jól eszik, alszik, játszik. Nem fáj semmije, torka nem piros, napon nem voltunk, hasa rendben van, nincs felfázva, füle, fogai rendben...Akkor mégis mitől lázas?

A gyermekorvos nem tudja a választ, ma reggel voltunk laborban, holnapra várjuk az eredményt. Tűkön ülök. Aggaszt ez az ismeretlen eredetű láz.

Volt mr valakinek ilyen? Mitől lehet???


2010. aug. 18. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ez alapján a post alapján bárki pontosabb diagnózist állít fel mint egy gyermekorvos egy vizsgálat alapján?
2010. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van, annyi különbséggel, hogy nekem 1 nap után elmúlik. Van, hogy 1-2 hetente belázasodok, felmegy akár 39,8- 40-re is sehogy nem tudom levinni, másnapra viszont (a láz utáni kiszáradáson kívül) semmi bajom sincsen. Az orvosok sem tudják a választ. Viszont Én azt hiszem sejtem, mivel étkezési zavarom volt, talán az az egyetlen amire vissza tudom vezetni. Mondjuk nem tudom mi alapon. Talán csak arra fogom az egészet. Mivel más se tud mit mondani erre. Fogalmam sincs mitől lehet. Viszont ha a kisfiad jól eszik tényleg nem tudom mitől lehet. Talán egy teljes kivizsgálásra el kellene vinned. De manapság ha az ember nem halálos beteg, nem nagyon foglalkoznak vele. (Tisztelet a kivételnek) L/17 De engem is érdekelnének a válaszok. Üdv.
2010. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt olvashatsz róla: [link]
2010. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet reuma is...
2010. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Mindjárt hívhatom a dokinkat a vérkép miatt, ááááááá!!!

2010. aug. 18. 17:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Nna: A vérkép kis fertőzést mutat, de semmi komolyat :-O A doki azt mondja, nézzük meg holnap is a gyereket jobban van-e (lehet hogy csak influenza aminek az egyetlen kijött tünete a láz :-O ), aztán meglátjuk mi legyen vele....
2010. aug. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!