Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinálja a fájó derekammal...

Mit csinálja a fájó derekammal? Vajon mitől fáj? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Március körül kezdett fájni a derekam bal oldala, de csak hajnalonta. Azóta kaptam lúdtalp betétet de nem segít, sőt mostmár nem csak a baloldalam, hanem az egész derekam fáj.Egész nap semmi bajom, még este sem, hajnalban viszont már nem tudok feküdni a hátamon, aztán délelőtt elmúlik. Az a furcsa, hogy szerintem nincs összefüggésben a lúdtalpammal, mert nem fáj jobban attól ha mondjuk túrázni voltam előző nap és nem fáj kevésbé, ha előző nap egész nap pihentem. Én ezt a fájdalmat inkább a fekvőhelyzethez kötném, mint a megterheléshez, vagy lúdtalphoz. Röntgenen voltam, csak meszesedést mutatott ki. Mostmár így kell leélnem az életem?
2010. aug. 17. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj matracot cserélni, vagy másik ágyban aludni, esetleg a földön, elöszőr kemény lesz, de van akinek használ. Én már több éve kínlódom. De mikor nagyon fáj, akkor a fent leírt módszereket variálom. A földön alvást már nem vállalom be, mert már nem vagyok fiatal, de ezt helyettesítheti egy kemény alap az ágyon. /pl. régi ajtó, deszka /
2010. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nézesd meg a vesédet
2010. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen én is az ágyra gondoltam elsőként, de sajnos nem ez a probléma. 2 ágyunk is van, azon váltogatva aludtam. Azóta az egyiket lecseréltük kemény szivacsos ágyra, így sem szünt meg a panasz.
2010. aug. 17. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:

kend be valami krémmel

amiot reklámoznak

2010. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem volt megfelelő a lúdtalpbetét, vagy hogy nem a lúdtalp volt az egyetlen probléma. Érdemes lenne egy másik orvos véleményét is beszerezni. Ha izomeredetű a fájdalom, akkor gyógymasszázzsal lehet segíteni rajta.


Gyógymasszőr

2010. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!