Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sedatif Pc, Hova, vagy Magne...

Sedatif Pc, Hova, vagy Magne B6? Melyik nem álmosít, melyik nem csinál étvágyat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

olyan nagyon semelyik sem álmosít, de a magne b6 az tuti, hogy semennyire sem. Étvágyat sem csinál semelyik, bár tudtommal a b vitaminok okoznak étvágyat, de nem a magne b6...

a sedatifPc semmit sem használt nekem sem és ismerőseimnek sem, a hova kb 1 órára oldja az enyhe feszültséget, a magne b6 a legjobb, ha rendszeresen szeded

2010. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A SedativPc nekem sem használt különösebben. De étvágyat nem csinált. Nekem legjobban az Actival Energia vált be. HA depis hangulatra, nagy szellemi megterhelésre és ingerült állandó ideges állapotra szeretnél valamit, akkor azt nagyon ajánlom. Igaz kb. 2 kilót hízni szoktam tőle...de 1-2 nap után már éreztem a hatását.
2010. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!