Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a melkasom/szivem?

Miért fáj a melkasom/szivem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elég érdekes kérdésem lenne.

17 éves fiú vagyok, aki átlagosan étkezik és átlagban naponta 3-5 km-t sétál vagy néha kocog...


2 napja mióta ilyen baromi nehéz a levegő fáj a sivem, vagy lehet h nem a szivem, csak ott a melkasom.

Nem szúr, nem zsibad semmi, csak így érzem...


Mitől lehet, lehet a levegő miatt?


2010. aug. 15. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés! 16/F vagyok és néha fáj a szívem meg a mellkasom is! Nem tom mi lehet a gond... :S
2010. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is, bár nálam szívritmus zavar plusz magas pulzus is van. Szerintem a front, itt egész nap meleg volt, majd 5 perc alatt beborult, és jött az óriási vihar. Úgy nyomott a szívem, azthittem meghalok.

De menjetek el egy karidologiára a biztonság kedvéért.

2010. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én megmértem a vérnyomásomat és az teljesen tökéletes volt...
2010. aug. 15. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a meleg meg a frontok miatt. En is igy vagyok :(
2010. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól mert a vérnyomásod jó, még szívritmuszavarod lehet. Nekem is jó a vnyomásom...



2. voltam

2010. aug. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magas páratartalom miatt is lehet,iszonyatosan nyirkos a levegő!Ettől lehet nyomásérzés a mellkasban,és szúrhat is.Igyatok sokat,de ne jéghideget!
2010. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!