Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Víz hashajtóként? Ez most igaz?

Víz hashajtóként? Ez most igaz?

Figyelt kérdés

Olvastam az egyik honlapon,hogy ha reggel megiszunk egy jó nagy pohár vizet akkor hasmenésünk lesz.Én szeptembertől csak vizet szeretnék inni,és elég cinkes lenne ha suliba meg a buszon "hozná meg a hatását"


EZ igaz?


2010. aug. 14. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha minden reggel megiszol egy pohár meleg vizet akkor lesz székleted de nem hasmenésed. Amikor szorulásos voltam mondjuk itathattak velem liter meleg vizeket is, nem történt semmi:)


Viszont amikor eleve beteg voltam és ment a hasam képes voltam "beindulni" egy korty víztől is. Amúgy én is csak vizet iszom (ritkán üdítőt) és semmi bajom sincs:)


L/18

2010. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem biztos hogy nem igaz, sőt a kórházba egy hashajtót megittam 2 liter vízzel, és úgy se lett hasmenésem :)
2010. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Folyadékra különösen nagy szüksége van a szervezetnek hasmenéses időszakban.


Egyébként a víz nem jó hashajtóként. Viszont az emésztéshez kell.

2010. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a dulcolax hatásosabb
2010. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!