Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legolcsóbb fájdalomcs...

Melyik a legolcsóbb fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
1 barátnő/barát
2008. dec. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Keress egy fűzfát, hántsd le a kérgét, főzd ki, és idd meg a barna gusztustalan masszát, amit kapsz. Mégcsak túlse lehet magad adagolni, mert élő ember abból a vacakból sokat meg nem tud inni, az tuti:D

További olcsó megoldások: valaki leüt; a szomszédtól kunyerálsz gyógyszert, stb.

2008. dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb egy árban vannak, 100-200 ft eltérés max közöttük. Én így gondolom.

De nézd meg pl egy internetes gyógyszertárban, az már viszonyítási alap. Vagy menj be, vagy hívj fel egy gyógyszertárat és kérdezd meg hogy náluk milyen van és hogy melyik a legolcsóbb, az mennyi.

Nem szégyen megkérdezni, pláne a mai világban.

2008. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Előző vagyok.

De ha csak most hirtelen kell akkor kérj a szomszédtól, vagy vkitől, azért nem szokták visszakérni, ez a legolcsóbb ez tény.

A párom családjában divat egymástól kéregetni a gyógyszert aztán vissza persze senki sem adja, a másik meg ugye nem kéri vissza.

2008. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A meleg.

Próbáld ki!

2008. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a Benuron, 312 Ft 20 szem.Paracetamol és ugyanolyan jó, mint az algopiryn, ezért nem reklámozzák.
2009. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!