Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet? Nem értem....

Ez mitől lehet? Nem értem. Szerelemtől hányás? . (lent)

Figyelt kérdés
2éves kapcsolatomnak vége lett pár hónapja..Szakításunk óta ha megláttam a városba,vagy kimentem vele beszélgetni vagy bármi,hányingerem volt,és jöttem is haza..:S már kb.1 hónapja nem hánytam..nem mondanám hogy jól vagyok,mert nem túl jó az étvágyam,de mégsem voltam rosszul.aztán az előbb ahogy ültem a széken és ettem,kocsihangot hallottam,az ablak felé néztem és mit ad isten..a volt barátom ment felfelé kocsival..Erre nekem rögtön elment az étvágyam,rámjött a hányinger és mentem is hányni.Aztán mintha semmi sem történt volna, nem is éreztem magam rosszul. Talán idegesség miatt van?vagy szerelem?de hát attól még nem kéne hányni :S nem értem.Írjatok légyszi tippeket.
2010. aug. 12. 16:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem attól van, hogyha rágondolsz eszedbe jut a szakítás és ez gondolom baromi rossz érzés neked. Sok testi tünetet tud 'produkálni' az elme. Próbáld kerülni a gondolatát az egésznek, egy idő múlva már nem fog ekkora tüneteket kiváltani a dolog.
2010. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos, hogy idegi alapon van. erre pedig egy módszer van, az, hogy próbálj meg tudomást sem venni róla. A hányingert meg próbáld meg leküzdeni, friss levegővel, langyos mentateával, rágóval. Sok sikert:D
2010. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a tanácsokat:)
2010. aug. 12. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha hosszabb ideig nem múlik érdemes egy orvost felkeresni. Na persze nem belgyógyászt hanem akinél kibeszélheted magad... Vagy egy nagyon jó barát is megteszi, de egy szakember szerintem erre jobb. Ami van neked ez stressztől van idegi alapon, ha sokáig fent áll akkor nem jó mert állandósulhat sőt később más stresszt lehet ugyan így fogod reagálni. Ami ugye nem lenne túl jó. Arról nem is beszélve, hogy gyomor bántalmakat is okozhat.


Idővel ha már nem fáj annyira a szakítás akkor jobb lesz. És szerintem kerüld a vele találkozót, mond meg neki hogy nem tesz neked jót.

2010. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát nem találkoztunk végülis:Dés nemis akarok..azóta hogy nemis beszélünk erről és nem is mentünk ki,nem idegeskedek és jobban vagyok bár ha máson idegeskedek akkor is van hányingerem..meg kell nyugodnom és akkor remélem jó lesz:)köszönöm a válaszokat
2010. aug. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!