Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Már nagyon...

Mitől lehet ez? Már nagyon sokat ettem mégis olyan érzésem van a gyomromban hogy totál üres!?

Figyelt kérdés
Egy falatot nem bírok lenyelni már de úgy érzem ennem kell még mrt éhes vagyok...Korog is még a hasam és érzem hogy üres. De az lehetetlen mert nagyon sok mindent ettem...
2010. aug. 11. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám.2-3 napig nem ettem csak alig, mert nem voltam jól, és szerintem most pótolom be.Te nem voltál kiéhezve?
2010. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

várni kell egy kicsit, míg az agy érzékeli, hogy tele a hasad...ezt most nem tudom megmondani hogy hány perc...

Azt szokták mondani, hogy lassan egyél, ne habzsolj...ha gyorsan eszel, nagyon sokat meg tudsz enni egyszerre, de ha lassan eszel, akkor nagyon hamar eltelítődsz

2010. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hm..de az utóbbi napokban kicsit kevesebbet ettem mint eddig , ez lenne a gond?
2010. aug. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!