Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Drogot raktak az italba?

Drogot raktak az italba?

Figyelt kérdés

Üdv.

Egyik nap egy szórakozóhelyen voltunk.

Sikerült annyira berúgni elviekben h lassan menni nem bírtam...

De másnap mikor felébredtem délben a szám tiszta száraz volt éhes voltam és hideget kellett innom mert nagyon forró volt a mellkasom és a szívem is nagyon lüktetett.


Szerintetek előfordulhatott hogy raktak valamit az italomba vagy ez csak szimplán az alkohol műve lehetett?


Ha tudtok segítsetek.Köszi!


2010. aug. 10. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy bármiféle drogot raktak volna vele. A másnaposságra jellemző a szárazság hisz az alkohol elvonja a szervezetedből a folyadékot, ezért kell mellé normális italt is inni. Lehet előtte nem ettél, vagy nem eleget:/ a lényeg, hogy mostmár jólvagy és máskor kicsit óvatosabban az itallal:)
2010. aug. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem emléxel a dolgokra akkor lehetséges hogy volt benne drog. Ha emléxel kb. akkor lehet hogy csak az alkohol. De ha nem lett bajod akkor mindegy is... De FIGYELNI KELL AZ ITALODRA!!! Van amiből 2 csepp és meghalsz pl. Jina (felni tisztító) stb.
2010. aug. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi nem Jina hanem GINA
2010. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég az alkohol is ahhoz, hogy ne emlékezzen semmire, nem kell ahhoz drog
2010. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy lett volna benne valami. Piálás után énis mindig úgy érzem h ki vagyok száradva és olyankor sok vizet kell innom. Szerintem simán az alkoholtól volt, legközelebb figyelj oda, hogy mennyit iszol.
2010. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát anyám szerint nyitott szemmel aludtam... :D

Ha esetleg ez még utal valamire.

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!