Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? (bővebben lent)

Mi lehet a bajom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Gyakran fáj a fejem, Nehezen kapok levegőt és ha rendesen hosszan lélegzem akkor sem érzem elégnek, fáradékony vagyok és az agyam is rosszabbul teljesít, a felfogásom is lassabb mint régen, egy kis sétától kifulladok. Mi lehet a baj? Nekem egyből az ugrott be, hogy valami baj van az oxigénfelvétellel. Egyébként allergiás vagyok, gyengébb a tüdőm az átlagostól, várandós vagyok. Mit tehetek ez esetben, és hová mehetek?
2010. aug. 9. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha állapotos vagy, akkor jársz orvoshoz, igaz?Mond el a panaszaidat, ez nem gyerekjáték.
2010. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ma megyek :) de ez már több, mint fél éve fenn áll. A terhesség meg jobban súlyosbított rajta.. :/
2010. aug. 10. 08:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, és még csak 12 hetes vagyok.
2010. aug. 10. 08:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!