Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a szívverés, mitől van...

Fáj a szívverés, mitől van ez? Hogy múlhatna el?

Figyelt kérdés
Hetek óta sokkal jobban fáj a szívem, érzem hogy dobog és minden dobbanás fájdalommal jár. Nem mindig, de amikor magasabb a vérnyomásom (pl.: felidegesít valami), akkor nagyon fáj és - igaz, hogy ritkán, de - szúrni is szokott. Nem akarok orvoshoz menni, mert csak felír valami gyógyszert, amit nem váltok ki úgy sem (nem bízok az orvosokban, sem a gyógyszerek 'hatékonyságában', meg amúgy sem fogok öreg koromra úgy járni mint nagyim, aki 18 féle gyógyszert szed...) Mit tudnék tenni ellene, mert most is fáj és szúr is, és a fájdalmon kívül még idegesít is, hogy nem múlik el...
2010. aug. 9. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz elmehetnél, csináltatnál egy ekg-t és egy ultrahangot mondjuk. Ezek nélkül úgysem írnak fel semmilyen gyógyszert. Ha majd látják, hogy van-e gond, akkor majd lehet beszélni a dologról, meg akkor utána nézhetsz neten is természetes gyógymódoknak, de amíg nem tudod mi a baj, addig hogy akarod egyáltalán kezelni?
2010. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 margoz ***** válasza:
Fiatal vagy és még több gyógyszert is fogol szedni,mint a nagyi,mert nem a szakemberhez fordulsz,hanem jobban hiszel ismeretlen embereknek,és megfogadnál olyan tanácsot amiröl fogalmad sem lesz hogy jó e .Kezdjük ott,hogy elöbb menj orvoshoz,tudd meg mi a bajod,és azután ird ki:Hé emberek nektek is van ilyen betegségetek? nektek mi használt?segitsetek! igy kezd el!!
2010. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, idegenek tanácsát előbb megfogadom... akiről tudom hogy orvos, azt már alapból meg sem hallgatom, annyiszor, de annyiszor átvertek már, hogy teljesen elvesztettem minden bizalmamat irántuk... ~ és nincs igazad kedves utolsó, csak és kizárólag rajtam áll, hogy ha felírnak valamit, kiváltom-e és beszedem-e ... de én inkább szenvedek, mint sem én is beálljak a 'sorba'... -.-'

De a válaszod elég volt ahhoz, hogy inkább hagyjam az egészet a fenébe, mert orvoshoz nem fogok menni, az biztos....

2010. aug. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!