Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek normális az, aki...

Szerintetek normális az, aki még átültetett májra is iszik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Szenvedélybeteg, és ez nem a májtól fog megváltozni. Gúzsba van kötve, saját szenvedélyének rabja, amin ő egyedül nem fog tudni változtatni, csakis segítséggel. Először is ne b.sztasd. Utána pedig komoly orvosi és lelki segítség kell neki a leszokáshoz minél hamarabb.
2010. aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen ismerősöm, tanult ember, májtranszplantált, és naponta 7 dl royal, vagy whisky meg se kottyan.Minden lelete szar, csak a májfunkciója jó.Szerintem a kilökődésgátló védi.Másra nem tudok gondolni.
2010. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kilökődésgátló nem védi a májat (sőt, bizonyos fajta kilökődésgátlók még károsítják is)!


Amúgy azon csodálkozom, hogy alkoholista létére egyáltalán hogyan kaphatott új májat...

2010. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítólag vegyész volt, ott ment tönkre a mája.Ja...
2010. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 hónapos baba meg meghal a tönkrement "régi" és "új" mája miatt. Az ilyen alkoholistával inkább az alkohol végezzen, de minél hamarabb, ne kapjon új májat, amit megkaphatna normális ember is. Arról nem is beszélve, hogy ne az én tb-ből fizessék a hülye alkoholista/drogos/dohányzó ember gyógykezelését.
2010. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!