Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, ha a környezetembe...

Mit tegyek, ha a környezetemben valakinek állandóan bélgázai vannak?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy az ember átlagban napi 12-t szellent! Neki az elmondása alapján, ez az első egy órában megvan. Étkezésre figyel, rendszeresen eszik, nem él hamburgeren, kólán, teázik, nem cigizik, nem iszik! napi egy tejeskávé megy le. Van, hogy éjjel egy hatalmas szellentésre ébred! fél a párjával aludni, mert mi van, ha éjjel nem csak ő, hanem a párja is felébred rá!azt mondja nagyon ciki. hogyan segíthetnék neki? mik a természetes alapú vagy házi gyógymódok ilyen problémára?
2008. nov. 28. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igazából egy szakembert kellene felkeresnie az ismerősödnek,mert a leírtak alapján valami gond lehet az emésztésével...Írtad,hogy nem fogyaszt olyan ételeket-italokat,ami problémát okozhat...éppen ezért furcsa,hogy így megterhelik a pocakját.

Szóval legjobb megoldás az orvos lenne,aki esetleg fényt derít a tünetei okára...lehet,hogy semmi komoly,de az ellenkezője is kiderülhet!

2008. nov. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég komplex a probléma, vizsgáltassa ki magát. Tudok ajánlani egy nagyon jó gyógytea keveréket kifejezetten emésztési-szelelési problémákra:


1:1::1=ánizs, édeskömény, koriander


Ebből a keverékből főzzön teát és naponta fogyassza több alkalommal. Ha lehet kövesse ezt a tanácsot is: étkezés előtt igyon egy nagy pohár vizet, étkezés közben NE fogyasszon semmilyen folyadékot, és csak az étkezést követő 2 óra után igyon ismét. Hatékonyabb lesz az emésztése így.

2008. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze én is azt tanácsolnám, hogy forduljon orvoshoz, hogy mitől van ez. Okozhatják a sok gáz termelődését a fűszeres ételek is, de szerintem lelki eredetű is lehet, pl. szorongás.

Emellett szerintem ez nem ciki. Konkrétan én is többet szellentek a kelleténél, de ezt a párom már akkor tudta amikor még csak ismerkedtünk. Nem undorodik emiatt tőlem. Ha jól gondolom az ismerősöd nő, mivel a férfiak nem nagyon szoktak ilyenekkel foglalkozni. Én is nő vagyok. Szerintem jobb az ilyen dolgokat minél hamarabb megosztani a másikkal. Az ismerősöd ha találkozik a párjával, és akár több órán keresztül együtt vannak, akkor addig tartogatja? Az iszonyú fájdalom utána. Rendesen görcsöl, legalábbis nekem.

Ja és tapasztalatom szerint a tanga megfelezi a pukit, vagyis nincs hangja, hacsak nem túl nagy erővel jön.

2008. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!