Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok állandóan álmos?

Miért vagyok állandóan álmos?

Figyelt kérdés

Tökmindegy, hogy dolgoztam, vagy nem csináltam semmit se egy adott napon, olyan álmos vagyok mindig, hogy képes lennék állva elaludni.

De ez még a jobb véglet. A másik, hogy bár ugyanúgy eszméletlen álmos vagyok, nem tudok aludni semmit, és ott tartok, hogy 1-2ora múlva kelnem kell, és nem aludtam semmit.

Ezekkel az alvás zavaros cuccokkal mit tudnék kezdeni? Annyira utálom, hogy nem tudok rendesen aludni, vagy, hogy folyton álmos vagyok.


2020. aug. 16. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen életet élsz?

Mennyit eszel és mennyit iszol?

Sportolsz e valamit szedsz e valami vitamint?

Én azt ajánlom, hogy szedjél vasat, mert annak hiánya okozhatja a fáradékonyságot, plusz mellette az idő is, hogyha érzékeny vagy rá.

Sok folyadékot kell innod ha lehet inkább vizet de ha nem nagyon bírod a sima vizet akkor szűrt víz, ásványviz vagy citromos víz. Ugyanis a citrom energizál. Energiát ad a szervezetnek. Sok gyümölcs ( őszibarack megint sok vasat tartalmaz).

Hogyha ezek után is fáradékony vagy akkor fordulj orvoshoz.

2020. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Szedsz netán valamilyen gyógyszert? A gyulladáscsökkentők pl emelik a kortizol szintet, így este nem tanácsos szedni. De lehet a felborult bélflóra következménye is, mert a melatonin 60%-át a bélbaktériumok szolgáltatják.
2020. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy alúlmüködésed van,vagy cukros vagy.
2020. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!