Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szédülök és miért fáj a...

Miért szédülök és miért fáj a fejem hátul?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,lány.Teljesen egészséges vagyok,csak most a nyár miatt kevesebbet eszek,és minden kaját este kívánok meg.Ma leültem tévét nézni(messziről,természetesen),és közbe nem éreztem semmi problémát.De mikor felálltam,éreztem,hogy fáj a fejem hátul,és szédülök(közepes mértékben).És még mindig tart,ha felállok.A fejfájás miatt bevettem egy Algopyrint és ma korábban fogok lefeküdni,helyreállítom a bioritmusomat.

Mégis mit tehetnék,hogy most megszünjön a fájdalmam?Rengeteget iszok,de most ettem is(pedig nem volt étvágyam),és attól egy kicsit jobb lett,de most úgy érzem,hogy megint fáj a fejem.

Mitől van ez,és mit tehetnék,hogy megszűnjön?

Anyám annyira idegesít már,össze-vissza járkál,már el is küldtem,mondtam neki,hogy nyugodtan feküdjön le,semmi baj nincs..:S remélem,hogy tényleg nem lesz komolyabb gond.

Hogy kezdjek neki a bioritmusom helyreállításának?Egyszerre az egészet állítsam helyre,vagy apránként?


2010. aug. 4. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
A rendszertelen kajálástol ingadozhat a vércukrod, Ha nem eszel rendesen az nagyon le is mehet, mert nincs benned elég kalória. Próbáld meg valóban helyrehozni a bioritmusod. Egyél rendszeresen, ha az sem segít irány az orvos. Lehet a háttérben akár vérnyomás ingadozás is!
2010. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit jelent az, hogy "Hogy kezdjek neki a bioritmusom helyreállításának?Egyszerre az egészet állítsam helyre,vagy apránként?"

Fejtsd ki légyszi, hogyan borult fel a bioritmusod, ezt hogyan vetted észre, és mit akarsz tenni, hogy helyreálljon?

2010. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát,a hirtelen felállástól szédülhetsz és megfájdulhat a fejed.

Nekem egyszer olyan volt,hogy az ágyból (mint bármelyik másik nap) felkeltem,kb. 6 lépést tettem,sötét lett és összeestem.Pillanatok alatt visszatértem,csak leesett a vérnyomásom valamiért.

Amúgy nem lehet,hogy időjárás érzékeny vagy?

www.idokep.hu ha érdekel,ott szoktak mindig arról írni,hogy az elkövetkezendő napokban milyen frontok lesznek.

Nekem migrénem is szokott lenni,az a világon a legrosszabb..

Jobbulást neked.


19/L

2010. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, már látom. Az előző író mondta. Így már világos.
2010. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szemedtől is fájhat a fejed, ha nem jó a szemed és erőlteted, mert nem viselsz szemüveget vagy valamit, akkor attól is fájhat a fejed és egy idő után szédülhetsz is.
2010. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 19 éves lány jól tippelt. Frontok jönnek mennek. Lehet attól is.
2010. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a tarkó részen fáj a fejed és még szédülsz is,az nagyon úgy tűnik,hogy vérnyomás probléma.De ha esetleg lázad is lesz majd,akkor viszont irány az orvos.A vérnyomás ingadozhat amiatt,hogy felborult a bioritmusod.Sőt a rendszertelen bioritmus önmagában elég a fejfájáshoz és más kellemetlen tünethez.Ezt a ritmust úgy tudod helyreállítani,ha ezentúl szigorúan mindent a maga idejében csinálsz.Tehát:felkelsz időben,mondjuk,legkésőbb 8-kor,és reggelizel,nem muszáj sokat,ha nem kívánod,de legalább egy gyümölcsöt...Aztán majd időben ebédelsz,legalább egy keveset.És a vacsorának is legyen meg a rendes ideje,lehetőleg este 6 előtt.És feküdj le időben,lehetőleg úgy,hogy este 10-re elaludj,az a legmegfelelőbb időpont.Ha ehhez tartod magad,a bioritmusod hamar rendbe fog jönni és jobban fogod érezni magad.
2010. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most mondta valaki,hogy a sok menstruációtól is lehet.Ez igaz?Tehát a sok vérvesztéstől.
2010. aug. 4. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,lehet attól is.
2010. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!