Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejben "gyenge" vagyok?

Fejben "gyenge" vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában azon gondolkodtam, hogy nekem minden testi-egészségügyi problémám a fejemben alakul ki. Mióta az eszemet tudom arcüreges vagyok. Klímát nem bírom, egy kis széltől már arcüreggyulladásom lesz. A fogaim nagyjából rendben vannak (4 hiányzik-ki van húzva, érdekes, mind a 4 a 6-os). Van orrpolipom (az most egyenlőre visszahúzódott lézeres kezelésnek köszönhetően). Két napja olyan migrénem van, hogy már ma 3 szem fájdalomcsillapítót kellett bevennem. Allergiás vagyok a parlagfűre (de komoly tünetekkel szem-orr gyulladás). A mandulám még gyerekkoromban kivették. Tudtok erre vmi megoldást, gyógymódot?
2010. aug. 4. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hiperérzékeny lehetel, mint én. Egyébként Kos jegyben születtem, és mindig a fejem, a homloküregem, arcüregem és a szemem a leggyengébb pontom. Nyáron a huzatra, és klímára iszonyúan reagálok. Egy kis huzat és jön a görcsös fejfájás. Parlagfű allergiás is vagyok.Ha már nem bírom a dolgot, vezek be claritin gyógyszert, reggel 1 szemet. Ajánlották már a természetgyógyászt, de én ezzel kapcsolatban nem vagyok tulzottan odáig. Esetleg ha elmennél egy fül-orr gégészhez?
2010. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez vicces:-)) Én is kos vagyok (04.20.) Fül-orr gégésznél már voltam, tul. képpen semmit nem látott, az orrpolipomat akarta kivenni, de nem engedtem. Nekem már a Claritin nem segít. Kb. 18 éve -ha nem több- vagyok allergiás (sztem én voltam az első ebben az országban:-)). Nekem már a gyóyszerek nem segítenek. Köszi a választ!

Még vki?

2010. aug. 4. 21:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és szemüveges is vagyok (lencsét hordok). De a szemem is sokat fáj, ha huzatot kap. Ezek közös Kos tulajdonságok?
2010. aug. 4. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2010. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj orvosho oszt kapsz gyógymódot

ennyi

2010. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Te meg valahonnan csipkedj fel egy kis kultúrát! Ha unatkozol keress vmi más elfoglaltságot!
2010. aug. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!