Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Fejfájás, fáradtság?

SOS Fejfájás, fáradtság?

Figyelt kérdés
Tegnap délután fele mondhatni hirtelen elég fáradt lettem, és ködös lett a gondolkodásom (brain fog), olyan érzés mint amikor nem alszol 1 napig kb. Aztán ma reggel picit elkezdett fájni a fejem mellé, olyan mintha tenziós fejfájás lenne, néha felerősödik ha hirtelen felállok. Mitől lehet?

2020. aug. 14. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ilyenkor vajon miért nem a háziorvosodat kérdezed meg, mondjuk telefonon?
2020. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szabin van jelenleg
2020. aug. 14. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Hirtelen idovaltozas nem lehet?
2020. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, remélem nem agydaganat
2020. aug. 14. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Hipochondria alert!
2020. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem, mert olyan mintha nem fognám fel a dolgokat rendesen, meg aluszékony vagyok. Bár társaságba valahogy elmegy ez az érzés. Akkor azért mert beképzelem?
2020. aug. 14. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Próbáld meg kipihenni magad a hétvégén.
2020. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma egész délután az egyik haverommal voltam, nagyon jól éreztem magam, de ahogy elment és kezdem magamat egyedül érezni tök szarul lettem, már megint 90 a pulzusom, és tompa a fejem
2020. aug. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!