Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Sajog a fejem

Mit tegyek? Sajog a fejem

Figyelt kérdés
Tüszős mandulagyulladásom van két - három napja. Tegnap hajnalban lázam is volt. Írt fel az orvos gyógyszert, szedem is. De ha felkelek ( akár fekszem, akár ülök ; és tökmindegy hogy lassan - e, vagy gyorsan ) hihetetlenül lüktet a fejem. Vettem már be egy egész algopyrint ( úgy egy háromnegyed órája ) de nem használ. Viszont ha visszaülök, vagy visszafekszem, pár másodperc alatt elmúlik. Nem tudok ellene mást tenni?
2010. aug. 4. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Arcüreg- vagy homloküreggyulladásod nincs? Én most jöttem ki az utóbbiból, huzatot kaptam :( Annyira fájt a fejem, hogy meg akartam halni, egy percre se hagyta abba. Így kerültem orrmelléküreg röntgenre, ahol mindez kiderült. Amúgy meg ha lázas vagy (én nem voltam), akkor a láz okozhatja, úgyhogy a lázad csillapítsd. Hunyd le a szemed, feküdj, és tegyél a fejedre langyos vízzel átitatott kendőt, vagy törölközőt, a szemeidet is érje. Nekem ez mentette meg az életem.
2010. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!