Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez valami szívprobléma vagy...

Ez valami szívprobléma vagy valami más?

Figyelt kérdés
Anyum mondta egy párszor, hogy fáj a mellkhasa, meg néha sz@arul érzi a szívét...De nincs halálfélelme, se zsibbadás. Most ez valami szívprobléma? De olvastam valahol, hogy leki probléma esetén is van ilyen, és nemrég halt meg apum(kb 1 éve), csak Ő meg én maradtunk. Lehet ez is a probléma?
2010. aug. 3. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális állapotban nem érezni a szivet. Max akkor, ha sokat futottál, vagy nehéz dolgot cipeltél. De akinek a saját létezése is megmozgatja a szivet, az jó, ha orvoshoz fordul.

Cigi, túlsúly nem jöhet szóba?

2010. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túlsúly az van...De egy kicsitt aggódok. Ma hűvösebb idő van és nincs rosszul anya. Amikor meleg van...Mit ne mondjak...Nagyon megijedtem.
2010. aug. 4. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyre melegebb nyarak jönnek. Anyukád sem fog fiatalodni. Rá kellene venni egy kis testmozgásra, legalább hűvösebb időben. Hogy ne legyen tulsuly.
2010. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!