Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Evés utáni rosszul lét?

Evés utáni rosszul lét?

Figyelt kérdés

Mi oka lehet hogy evés után,főleg ebéd után mindig rosszul érzem magam?

Szédülök,fáj a fejem,és levert leszek,ájulás érzésem van.


2010. júl. 28. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Cukorbeteg vagy, csak nem tudsz róla.

Vagy iszonyú rossz minőségű kajával tömöd magad, amit nem bír a szervezeted: tömény zsír és tömény szénhidrát.

2010. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát éppen ez az hogy nem eszek semmilyen formában finomított cukrot,és fehér lisztet,hanem gyümölcsöt,zöldséget,főzelékeket,joghurtot,zabot,sovány húst,főtt krumplit,rizst.Még Xilitet is vettem az édesítéshez.Candidára gyanakodtam,azért kezdtem a szénhidrátdiétát.
2010. júl. 28. 16:02
 3/8 A kérdező kommentje:
a cukrom az jó érték,voltam vérvételen is,meg van itthon mérő is előbb meg mértem 5 valamennyi volt kaja után.
2010. júl. 28. 16:03
 4/8 A kérdező kommentje:
szóval nem értem miért van ez velem
2010. júl. 28. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha kaja után 5, az nagyon kevés.Az a jó,ha evés előtt megméred reggel éhgyomorra, majd 2 óra után és ha ugyanaz az eredmény, akkor jó.

Nekem is ilyen tüneteim voltak és PCOM van, amit egy anyagcserezavar okoz. Elküldtek terheléses vérvételre, aminél megállapították, hogy nem működik jól a hasnyálmirigyem.Alulműködik kicsit a pajzsmirigyem is. Kaptam a cukorra gyógyszert, amitől azóta teljesen megváltozott minden.

A gyümölcs is cukor, ez is felemeli hirtelen a vércukorszintedet.

2010. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül se menj orvoshoz... áhh minek az.
2010. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem,megmérem akkor reggel is éhgyomorra,de a vérvételen se volt baja cukrommal,oda is éhgyomorra kellett menni.

Utolsó amúgy mindenféle kivizsgáláson voltam(és eddig minden jó lett),szóval ezért kérdeztem itt meg,hátha van aki ugyan így van mint én.

Endokrinológián is voltam...

Mi az a PCOM pontosan?

2010. júl. 29. 10:23
 8/8 A kérdező kommentje:
vagy PCO???
2010. júl. 29. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!