Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Méregtelenítő lábfürdőn...

Méregtelenítő lábfürdőn voltatok már?

Figyelt kérdés

Kozmetikusnál lehet ilyen kezelésre járni. Kb., illettve minimum... 10 kezelés szügséges és a lábadon keresztül távozik a méreganyag a szervezetedből. Nem a beleken, hanem a zsírszöveteken megtapadt mérgek távoznak. Ezáltal beindul, illetve könnyebb a fogyás is. Orvosi műszer.


Mielőtt linkelnétek, már én is olvastam utána sokfelé. Sokak szerint ámítás. Inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. (Az a sötét trutyi valóban a testből jön ki, vagy csak a víz színeződik el a sótól és a műszertől?)


2010. júl. 27. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam ilyen kezelésen, csak láttam, mikor egyszer a hölgynek nem színeződött el a víz, mert a kezelő elfelejtette a vízhez hozzáönteni az egyik folyadékot.

Amint hozzáöntötte - a nő lába már 10 perce ázott, azért ment oda a kezelő, mert lejárt az idő- rögtön elszíneződött a víz.

Ha 10 percig semmi sem történt,utána fél perc alatt, kijött a méreg a szervezetből?

Én nem hiszem, hogy ez igaz, ne adj érte pénzt.

2010. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én jártam ilyenre, nem használt semmit. Hókuszpókusz az egész. Szerintem nem vesz ki semmiféle mérget. Nem vagyok jó kémiából, de gondolom, hogy egyszerűen a réz oldódik az elektródákról a vízbe. A szaga, és a szine is olyan lett a víznek mindig. A kezelést végző pedig mindig látványosan kétségbe esett, hogy mennyi méreg jön ki a testemből. A későbbi kezelések alkalmával egyre kevésbé szineződött el a víz. Ezt azzal magyarázta, hogy gyönyörűen tisztul a szervezetem. Én pedig csak azt láttam, hogy minden alkalommal egyre kevesebb sót tett a vízbe...
2010. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, erről volt is egy jó kis leleplező riport! a viz az elektródákból kioldódó anyagoktól szineződik el, nagy átverés az egész!
2010. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A barátnőm ment el ilyenre, s én is erre gondoltam, hogy hókusz-pókusz pénzcsalás, belemagyarázás lehet az egész. Ő váltig állítja, hogy jobban érzi magát. De lehet csak attól, hogy jól kibeszéli közben a búját baját. A lábunk meg egy sima itthoni tusfürdős , esetleg fürdősós lábfürdő után is frissebb és üdébb.

Gondoltam utána járok.

2010. júl. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!