Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fültisztítás közben bedugult...

Fültisztítás közben bedugult a fülem, mit tegyek? HELP!

Figyelt kérdés
Fültisztító pálcikával tisztítottam a fülem, és mikor végeztem valahogy belenyúltam és bedugult (legalábbis olyan furcsa érzés van)... Ha piszkálom fél percig kidugul, de annyi. Mit tegyek?
2010. júl. 14. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el fülr-orr-gégészetre, kimossák és újra jó lesz. Páromnak kb 1 hónapja volt így.
2010. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy fülzsír darab eldugította, rázd, mosd lehajtott fejjel, hátha kijön, vagy használj audisprayt.Ki fog jönni.
2010. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az audispray nem rossz, de ha nem használ, akkor a fülészeten kimossák. Még csak kellemetlennek sem mondható. Nekem volt, hogy több napig be volt dugulva a fülem mire elmentem. Kinosnak találtam, de a doki megnyugtatott, hogy az ilyen előfordul. A fülpálcika nem a legjobb megoldás, csak összetömörited vele a fülzsirt.
2010. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és azért használtam az angol változatot, mert a "Segítsetek"-et nem engedi. Ha csak ennyit tudsz hozzászólni inkább hallgass.
2010. júl. 14. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ki kellett már mosni a fülem. Azt kell mondjam, hogy kellemes érzés. Olyan mintha csikálná a füled
2010. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!