Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha lázas valaki, akkor annak...

Ha lázas valaki, akkor annak gyorsan ver a szíve? Az enyém majd kiugrik a helyéről, nagyon idegesít! Félek, hogy meghalok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz meghalni, nyugi. A láztól valóban felgyorsul a szívverés. Vegyél hűtőfürdőt és kapj be egy lázcsillapítót ha 38 felett van.
2010. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ez normális jelenség,sőt,olyankor a percenkénti légzésszám is emelkedik.Nem fogsz meghalni,nyugi!De a lázadat jó lenne valahogy levinni,hogy ne kússzon 39 fölé.Hűtőfürdőt lázcsillapítót tudok javasolni,igyál sok forró teát,majd bújj be nyakig a takaró alá,hogy jól leizzadj(bármennyire rossz is ilyen melegben).Mielőbbi gyógyulást!
2010. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,megnyugodtam.úgy vert,majd kiesett:)
2010. júl. 14. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami virusos fertőzést szedtél össze én is ebben a helyzetben vagyok már két napja.

Én sulyos szívbeteg vagyok de az ilyen jellegü betegségeket csak egy jó izzadással tudod legyőzni,egy éjszaka elég hozzá ha jól megizzadsz.

A szívverésed akár 130-ig is felmehet de ha ritmusos az normális ha néha kihagy vagy +dobbanás van akkor takard ki és legyezd magad de mindenképpen erőssen izzadj mert azzal távozik a bacilus.

Tanács:Sok-sok folyadék,Augmentin 2x1(antibiotikum!!!), éjszakára fervex vagy más paracetamol tartalmu szer ettől izadsz.A szíved nem fog annyira dobogni ha bekapsz egy aszpirint.

Nekem bevált évek óta.

Ha elakarod kerülni az efféle lázas napokat menj el legalább két évente egyszer néhány napra egy sóbányába,többet nem leszel megfázva.

Pl:Erdély - parajdi sóbánya.

2010. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz, hogy némelyik vény nélkül kapható cucc (pl Neocitran) nagyon bedobogtatja a szívet!
2010. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!