Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sürgős! A kezemen a kisujjaima...

Sürgős! A kezemen a kisujjaimat mintha valami égetné, olyan érzésem van, naaagyon rossz. =S mitől lehet? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy megcsípett valami? Nagyon sok sunyi csípős kis dög van, a legtöbb baromi kellemetlen tüneteket okoz. Ha nagyon fáj, irány az ügyelet, mert oka van, az biztos!!! Jobbulást.
2010. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csípett meg semmi, nem értem hozzá semmi olyanhoz, és mintha terjedne át a következő ujjaimra, mert a kisujjam már kevésbé ég, de a gyűrűs és a középső nagyon.:S
2010. júl. 11. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
ÜGYELET!!!
2010. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ügyeletre hiába megyek...tegnap előtt este is kellett menni,kutya harapás miatt(nem engem harapott meg), és 3 helyre kellett mennünk, mert egyik helyről a másikra küldtek, és a végén még szurit sem kapott az illető, csak bekenték betadinnal, de azt már a 2. helyen is megtették, szóval értelmét nem értem, csak időpazarlás volt.
2010. júl. 11. 20:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd elmúlik...
2010. júl. 11. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!