Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Orrviszketés belülről. Mi...

Orrviszketés belülről. Mi lehet az oka? Egyéb tünetek lent.

Figyelt kérdés
3 napja folyamatosan viszket az orrom belülről. Kifújni alig tudom ugy be van dugulva. Reggelente mikor kifújom véres. Kaparó torok. Esetenkét melkas szúrás. Irritáló köhögés. Talán valamilyen allergia? Tavaly áprisliban korházba kerültem a szívemmel. És ott volt allergia vizsgálat. Minden teszt negatív volt. Tehát elvileg nincs allergiám. Az alvás kín szenvedés. 3 napja nem enyhülnek a tünetek. Vajon ni lehet ez? Értelmes válaszolat köszönöm. 17F

2018. ápr. 11. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
orbamászó
2018. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy hangzik, mint egy allergia, bár a mellkasi szúró érzés nem illik a képbe. Az orrviszketés meg a torokkaparás nagyon tipikus. Az allergia elleni gyógyszerek között sok recept nélkül is kapható, és nem lesz semmi bajod attól, ha két hétig kipróbálod, hogy enyhíti-e a tüneteid. Mindenesetre megpróbálhatnál orvoshoz menni.
2018. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem hetek óta viszket az orrom belülről!
2018. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!