Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ma allergia szeru foltok,...

Ma allergia szeru foltok, kiztesek lettek a testemen, valami otlet, hogy mitol lehet? (Kep lent! )

Figyelt kérdés

Elegge idegesit, hogy ez mi lehet? Valaki esetleg tud ra valamit ajanlani? Vagy, hogy mitol lehetnek?


[link]


2017. jan. 19. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Csalánkiütésnek tűnik. Igyál kalcium pezsgőtablettát.
2017. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az biztos,hogy csalán kérdés,hogy mitől van. Nem szedsz vagy szedtél gyógyszert az elmúlt napokban? Akárcsak egy szemet is?!
2017. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a gyors valaszt! De, sok gyogyszert szedtem az utobbi napokban, mert beteg voltam.
2017. jan. 19. 21:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hülyeségből kérdeztem a gyógyszert! Ha gyógyszertől van,de akár mástól is,akkor KEVÉS A CALCIUM !!! Az ilyen csalánkiütések "rá tudnak menni" a garatra,torokra is és akár meg is lehet fulladni.
2017. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött a kiütés?
2017. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tegnap csak viszketett, de nem neztem ra, ma vettem eszre. Tenyleg koszonom a segitsegeteket, mert nagyon eparaztam! Mindenkinek ment a zold pacsi, es varom a hasznos infokat. Megegyszer koszi!
2017. jan. 19. 21:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyeld,hogy nem kezd-e dagadni a nyelved,torkod, szád! Ha igen,akkor azonnal ügyelet! Ha nem akkor holnap vegyél a patikában antihisztamint - pl. Cetirizin és kezdd el szedni,ilyen csalánnál a calcium maximum kiegészítő kezelésnek elég. És jó lenne tudni,hogy milyen gyógyszert szedtél,hogy azt többet ne vegyél be!
2017. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A wick nevu gyogyszertol lett valoszinuleg, mert az osszes tobbit evek ota szedtem, es soha semmi hasonlo nem tortent, ezt viszont most eloszor.
2017. jan. 19. 21:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Az allrgiák soha nem az első használatkor alakulnak ki hanem minimum a második alkalommal,mert a szevezet csak akkor termel ellene ellenanyagot,ha már ismeri. Úgyhogy az,hogy szedtél már valamit nem jelenti,hogy arra nem leszel soha allergiás!
2017. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hmm, ertem. Neurofen fejfajascsillapitot szedtem, de azt mar 6eve rendszeresen szedem, tehat nem hinnem, hogy attol lenne. A masik amit bevettem az a wick volt, en csak arra tudok gondolni.
2017. jan. 19. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!