Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tele van a fenekem csípésekkel...

Tele van a fenekem csípésekkel! Mivel lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor hazaértem az iskolából, lefekeüdtem aludni 2-3 órára. Mikor felkeltem, nagyon viszket volt a fenekem. A tükörbe megnéztem, és tele volt nagy, piros csípésekkel. Allergia kizárt, inkább pókcsípésre hasonlítanám, és rohadtul ég. Reggel bekentem Zinci Aquosaval, és még ma délután is, de nem akar elmúlni.
2015. jún. 2. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pókcsípés? Nem lehet ágyi poloska? Az csíp egymás mellé többet és nagyon ég, viszket, sokáig nem múlik el a csalánszerű kiütés.
2015. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz körül az ágyad tájékán, ágy mögött, ágyneműtartóban, nem látsz-e rovarokat.
2015. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Plédet, takarót, párnát, mindent kimostam. Ágyi poloskára nem gondoltam, de ha az is, mivel lehet elmulasztani, mert ez a rázófolyadék nem sokat hat. Ágyneműtartót átnéztem, de nem találtam egy rovart se.
2015. jún. 2. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska szinte bármilyen apró résben megbújik, van ahol nem is látni a jelenlétét, csak a csípéseket látni másnap, vagy felkelés után. Otthon kiírtani szinte lehetetlen, rovarírtó szakembert kell hívni, mert az egész lakást be kell permetezni.
2015. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska csípésre talán jó a Fenistil gél, de ez sem minden esetben, mert napokig nagyon ég és erősen viszket.
2015. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
biztos hogy nem pók volt Magyarországon 2 pókfajta el ami csíp és az is erdőben az lehetséges h a mosóporra vagy allergiás vagy tényleg ágyi poloska vagy ha van kisállat esetleg a bolhai :)
2015. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tartósan nem múlik el, keress fel bőrgyógyászt, de valószínűleg bogárcsípés. Javasolt az ágynemű gyakori cserélése.
2015. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!