Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Fenistil cseppeket adtam a...

Fenistil cseppeket adtam a kislanyomnak este, de még ma is aluszékony. Lehet ez még a tegnap esti cseppek mellékhatása?

Figyelt kérdés
Este adnom kellett a 4 évesemnek fenistil cseppeket, mert valószínű állatszörre allergiás. Eddig nem volt az állatokkal gond, bár nem sűrűn találkozik velük. Tegnap viszont egy kertipartin egy erősen vedlő vadászgörényt abajgatott, estére bedugult az orra voros lett a szeme és köhögött. Adtam neki fenistilt, jobban is lett, átaludta az éjszakát. Reggelre ugy tünt semmi baja, viszont sokat alszik. Most megint elaludt. Kezdek aggódni, mert amugy régóta nem alszik nappal. Lehet ez az esti egyszeri adag mellékhatása még mindíg?
2015. jún. 1. 13:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!