Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiában küzdök viszont...

Attila0418 kérdése:

Allergiában küzdök viszont attól tartok hogy más áll a háttérben, lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy kicsit bonyolult kérdésem lenne. Megprobálom ugy fogalmazni hogy érthetö legyen.

Áprilistól egészen nyár végéig erös allergiában szenvedek , minden ami akkor virágzik, szedek gyogyszereket stb, de egyre erösebbé válik. És ugy kezdtem észrevenni hogy ilyenkor begyullad a torkom( nyálkahártyám, persze ha jól fogalmazok) illetve ugy érzem mintha a fülem is belül teljesen is gyulladt lenne, tompábban hallok, és eléggé fáj is ez az egész.A doki azt mondta hogy azért van ez mert irritálodik. Ez normális? Nem lehet hogy más áll a háttérben?


2015. máj. 28. 21:51
 1/1 anonim válasza:
Nekem is hasonló! Cetirizint szedek. Szemem mindig vérbe van egy picit(de már nem érdekel) nekem azért enyhe az allergiám mert hazajövöka munkábol és beülök a házba felmosok és annyi. Néha azért kimegyek 20-30 percre h a nap hadj süssön. nekem is hasonló érzés volt mikor egyfolytába tüsszögtem... :( Engem a földi eper is irritálja a nyálkahártyámat enyhén. Volt úgy h vagy 2 hete 3-4 órát kint dolgoztam a kertbe kapáltam semmi bajom nem volt, picit folyt az orrom de másnap reggel mind 2 szemem vérbe van mint az állat tüsszögök st... Azt tudom ajánlani h kevesebbet legyél a levegőn este legyél inkább kint h nem szívt etle magad pollennel, de azért egy kivázsgálás nem árt... Napra azért menjél ki néha 20-30 percre D vitaminnal felszív magad
2015. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!