Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia teszt hogyan zajlik?

Allergia teszt hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Ki akarom vizsgáltatni magam, mert mindig ha eszek valami olyat amibe liszt van akkor felfújódok, morog meg fáj a hasam. Múltkor valami kiütés is volt a csuklómnál egy nagy kerek piros folt azt mondták ismerőseim, hogy bőrgomba de kentem canestennel és nem múlt el, hanem egy kis idő múlva, mikor nem kentem hagytam inkább, akkor kezdett elmúlni kb 1 hónapig a kezemen volt és mikor lekentem csak csúnyább lett azért se kentem tovább. Úgyhogy elhatároztam magam elmegyek allergia tesztre.

2015. máj. 23. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Steril pengével megkarcolják az alkarodat pár helyen (nekem 12-12 volt mindkét karomon, egyáltalán nem fájdalmas). Aztán ezekre különböző allergén anyagot cseppentenek (egyik kézre pollen, másikra élelmiszer), a doki felírja hogy hova mit rakott. Kiküldenek pár percre, és ahol bepirul,viszket arra vagy allergiás.

Nehéz lesz kibírni hogy ne vakargasd de bírd ki :D

2015. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nemtudom pontosan mert a bátyám volt,(de neki több dologra is gyanakodtak).De azt mondta,hogy kb. 10pöttyöt rajzoltak tollal sorban a karjára. Aztán azokat az anyagokat,amikre gyanították hogy allergiás, (valamilyen lötty formájában) a pöttyök mellé csepegtették. Aztán egy tűvel megszúrták,hogy a lötty bekerüljön a bőre alá. Később megnézték,hogy mennyire dagadt fel és lemérték.
2015. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!