Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szükséges vérvétel allergiates...

Szükséges vérvétel allergiateszt miatt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és lelkileg összeroppant a szemétláda pattanások miatt. Már több mint 2éve nem iszok semmilyen üdítőt, csak vizet, bár azt max 1liter/nap. még alkoholt, kávét se. Nem eszek chipset, sütit, gyors kaját stb. Viszont pattanások még mindig vannak leginkább az arcomon, ráadásul azok gennyes pattanások 98%ban. Aztán az arcomon kívül szívesen szokott kialakulni a tarkomnál, v picit felette, illetve a fülem mögött egy kettő. Aztán a hátam és a mellkasom se maradhat ki a mókából, viszont ott teljesen minimálisan. Pattanásokra vermix szárítókeveréket használok mert nagyon gyorsan elpusztítja a pattanásokat amiért hálás vagyok. Viszont ahogy kihagyok egy napot, akkor megint előjön. Az arcom totális káosz már főleg mikor napfény éri és tisztán látszik hogy lassan nincs olyan pont az arcomon ami ne lenne piros. valahogy így: [link] csak természetesen nem csak egy oldalt hanem az orromnál, homlokomnál, államnál, ja nyakamon is előjön egyszer kétszer, és az is rondán néz ki a foltok miatt de szakállal eltudom takarni.

Szutyok fos kapszulákat nem akarok bevenni, mert annyi mellékhatást tartalmaz mint amennyi folt van az arcomon. Na de elég is a siránkozásból. Elszeretnék menni allergiatesztre, hogy megtudjam mégis mi a kvanyjáért vagyok még pattanásos..lehet glutén, lehet laktóz..v akármi, viszont nem akarok vérvételt. ahol lecsapolnak, hiszen pánikbeteg vagyok. Ellehet ezt kerülni?



2014. okt. 13. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálatnál nem szokott lenni vérvétel. Viszont szeszes arcvizet használsz ?
2014. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem használok arcvizet. Szóval vérvétel nélkül kiderítik hogy allergiás vagyok e laktózra, gluténre?
2014. okt. 13. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Vérvétellel is ki lehet deríteni, vagy H2 kilégzéses teszttel is.


Az első butaságot írt.

2014. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy hormonális problémáid vannak.
2014. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és sztks helyeken lehet H2 kilégzéses módszerrel elvégezni a vizsgálatot, vagy ezek általában fizetősek?


és ha a gond hormonális eredetű? mit csinálhatok vele?

2014. okt. 14. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Gasztroenterológusnál csinálnak H2 kilégzéses tesztet, háziorvos ad beutalót.


Második kérdés passz, nem vagyok orvos, endokrinológus majd tudja mi a teendő.

2014. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként ingyenes, de én mindig adtam pénzt az orvosnak.
2014. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!