Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi csíphetett meg?

Mi csíphetett meg?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön megcsípett valami először csak viszketett aztán be dagadt és nem tudtam lábra állni úgy fájt.. Tavaly is volt ilyenem csak a bokámnál. Jelen esetben a vádlimról van szó. Borogattam, kálcium, pihenés és most ott tartok hogy nem fáj már tudok járni de be van dagadva a bokám meg a lábfejem. Mint ha le ment volna oda ez a "dagadás" Ha nem fog változni a helyzet nyilván orvoshoz fordulok.

Kérdéseim:

-valaki járt már így?

-vajon ez allergia?

-mi csíphetett meg??



2014. szept. 10. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:
És hogyan próbáljam csökkenteni a dagadást?
2014. szept. 10. 16:46
 2/9 anonim ***** válasza:

1. én még nem

2. allergiás vagy a csípésre

3. szerintem valami pók lehetett, de nem kicsi

2014. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És aloevera levét csöpögtesd rá
2014. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha múlt hét csütörtök óta még nem múlt el, akkor menj el orvoshoz.

Egyszer engem is megcsípett a lábamon valami, de fogalmam sincs mi lehetett, én még aznap mentem orvoshoz, mert az is csúnya dagadt és piros volt, kaptam injekciót és pár nap alatt elmúlt.

2014. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hova kaptad? vagy mit kaptál pontosan meg tudod mondani?
2014. szept. 10. 17:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Fenekembe, de gőzöm sincs, hogy mit kaptam.
2014. szept. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. szept. 11. 09:06
 8/9 anonim válasza:
Én már többször jártam így, hogy csípés után bedagadt, keményedett, fájt, viszketett körülötte. Egyik doki azt mondta hogy valami hosszúkás fekete rovar szerinte, és nagyon sokan voltak már ilyennel nála. 2 szurit kaptam akkor, kálciumot, a másikat sajna már nem tudom. Ne hagyd úgy mert nagyon sokáig dagadt lesz.
2014. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

rendben! :)

köszönöm szépen!!

2014. szept. 13. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!