Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szteroid - allergia? Milyen...

Szteroid - allergia? Milyen hátrányai lehetnek, ha fél éven át kell szednem szteroidot?

Figyelt kérdés

Annyira erős az allergiám már most (!), hogy nem tudok megmaradni, fulladok stb, pedig a legerősebb augusztus-szeptemberben szokott lenni.


Egyszerűen nem tudok megmaradni szteroid nélkül.

De milyen káros hatásai lehetnek, ha több hónapon át szedem?

(igaz, csak kis dózisban)


Az összes létező antihisztamint már kipróbáltam, többszörös dózisban is, de teljesen hatástalanok.



2013. ápr. 23. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 3éve szedek szteroidot, mert nekem olyan betegségem van ami miatt muszály.Figyelj a fertőzésekre, mert gyengébb lesz a szervezeted!Torokfájásnál pl menj el dokihoz, mert valószínű antibiotikum nélkül nem úszod meg.Kerüld az olyan dolgokat amikkel sebet ejthetsz magadon, mert könnyebben elfertőződhet.Ezenkívül izomsorvadás, csontritkulás...de a betegtájékoztatóban benne van minden. Nekem pl az izmaim kezdi leépíteni. eddig semmim sem ropogott, de most kb 1éve mindem.Rendszeresen kell sportolni, mozogni hogy ne legyen baj.De szerintem fél év nem nagy idő, remélhetőleg nagy dolog nem fog jelentkezni nálad.
2013. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább nézd meg van e ételallergiád, próbálhatsz inhalálni sós vizet. Figyeld meg nem vagy e érzékeny az elektroszmogra. Tehetsz még sokmindent. Pl jó lehet még ha mindig eszel probiotikumot. Eléggé szerteágazóak az összefüggések, és hogy valamilyen anyag kihozza a léguti allergiát az csak a vége a láncolatnak.
2013. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!