Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Már nagyon kétségbe vagyok...

Már nagyon kétségbe vagyok esve a bőröm miatt. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Már 3-4 éve küszködök egy betegséggel, és fogalmam sincs mi lehet. Az orvosok mondtak már ekcémát, psoriázist(pikkelysömör) és csak írták,írták a különböző kenőcsöket, gyógyszereket . Lassan másfél két éve járok egy magán bőrgyógyászhoz és kísérleti nyúlnak érzem magam... általában 2-3 hetente szoktam menni és minden egyes alkalommal más-más kenőcsöt írt fel.

Tehát ilyen gyulladásos sebekról van szó, röviden annyi hogy kiszárad a bőröm, viszket, és kisebesedik egy két helyen, most épp a jobb karomon van 2 hatalmas góc, és a lábszáraimon is néhány. A legnagyobb gond az hogy ezek a sebek kinedvesednek és amikor alszok akkor meg dörzsölődnek.

Ezeket próbáltam eddig persze sikertelenül: Elocom,homoktövis krémek,protopik,advantan,flucinal . még sok van de főleg ezeket használtam.

Az egyedüli gyógyszer ami segített eddig az a MEDROL volt de azt már nem merem szedni mert előbb utóbb búcsút mondhatok a szervezetemnek.

És még rá is tesz az egész egy lapáttal hogy szakács szakmára szeretnék jelentkezni és ilyen betegséggel nem lenne előnyös...

Kérem segítsenek ! (19/f)



2013. febr. 4. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ne legyél hülye. a táplálkozás számít, az meggyógyít, az említett szer meg kamu. tegyünk különbséget. azt csinálod, mint amikor az arany előnyeit emlegetik, amikor emgoldex-be akarnak csábítani.
2013. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
57%

Figyelmedbe ajánlom pl. a youtube-on látható filmeket a Moksa Elixírről. Nézz utána, olvass róla, gyűjtsd az információt! Világszabadalommal védett a termék, OÉTI notifikációs számmal rendelkezik. Elsősorban krónikus problémák esetén segít.

A magyar orvosegyetemen is folyik ma már homeopata képzés.

Jó egészséget kívánok szeretettel. Ha tudok segíteni, keressél.

2013. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én 30 évig küzdöttem a te tüneteidhez hasonló betegséggel.egész kicsi voltam mikor először jöttek ezek a sebek,egyik kórházból vittek a másikba ahány doki annyi diagnózisom volt.Volt aki pikkelysömört állapított meg és annak megfelelően kezelt,volt aki ekcémát. Majd tavaly elkezdtem fogyózni mindenki azt ajánlotta hogy hagyjam el a lisztes dolgokat mert úgy majd ha edzek mellette sikeres lehet a fogyásom.És tudod nagyon le akartam fogyni.De kb egy év alatt tejesen eltűntek a sebeim!Véletlen jöttem rá hogy glutén érzékeny vagyok senki nem gondolt rá a 30 év alatt! Én meg csak fogyni szeretem volna!Lehet neked is allergia váltja ki a tüneteid kérj allergia vizsgáltatott.Mihamarabbi jobbulást kívánok neked :).
2013. febr. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!