Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez vajon mi lehet?

Ez vajon mi lehet?

Figyelt kérdés

Este 3 szunyógcsipése reggelre már ilyen lett


[link]


Szerintetek ez most micsoda volt már ilyen valakinek?Mit lehet ezzel kezdni?


tegnapelőtt 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el dokihoz.
tegnapelőtt 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elfogom :) de csak holnap rendel azért kérdeztem hát ha volt valakinek ilyen és tudja hogy mi ez
tegnapelőtt 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy pók csípés inkább ?
tegnapelőtt 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát már nekem is ez a sejtésem. Este megnéztem nem volt holyag csak csipés foltok szunyogra hasonlitott de azt lehet rosszul láttam reggelre meg ilyen lett ahogy a képen .De olyan mint ha víz lenne benne.Hát holnap majd kiderül és leírom.Addig bekenem valami kenocsel meg le tapasztom ne sértse fel
tegnapelőtt 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pók csípésre gondolok mintha akkor láttam volna ,hogy ilyen lesz. Rendben holnap írj ! Addig is jobbulást :)
tegnapelőtt 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
tegnapelőtt 13:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Nos orvos is azt mondta pók csipés inkább de nem tudta biztosra felirt 2 kenocsot meg tapaszt de már kifakadt neki úgy hogy gyógyulgatás van
tegnap 12:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Remek ennek örülök :)
tegnap 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!