Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktózérzékenységről pozitív...

Laktózérzékenységről pozitív H2 kilégzési és genetikai teszt alapján a gasztroenterológusnak ki KELL adnia 5 évre visszamenőleges adókedvezményhez az igazolást?

Figyelt kérdés
Ha pozitív a H2 kilégzési tesztem (ami a laktózérzékenység fennállását igazolja), és pozitív a vérvételből származó laktóz genetikai tesztem (ami az örökletességet, igazolja) is, akkor a gasztroenterológusnak ki KELL adnia 5 évre visszamenőlegesen az adókedvezményhez az igazolást? Azért kérdezem, hogy mivel nem egyértelmű a szabályzás, olvastam olyan eseteket, amikor ennek ellenére az orvos a vizsgálat időpontját írja be a betegség kezdetének, és így nem kapja meg visszamenőlegesen az adókedvezményt az érintett. Hogy ne járjak felesleges köröket, esetleg tud valaki ajánlani olyan konkrét rendelést, azon belül orvost és elérhetőségét adni elsősorban Miskolcon, vagy Nyíregyházán, vagy Debrecenben, vagy Budapesten, aki biztosan kiadja ilyen esetben az 5 évre visszamenőleges igazolást?

aug. 4. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell. Normalis orvos nem is fog ilyet kiadni.
aug. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kilégzés és genetika csak akkor elég, ha van negatív laktulóz teszted is, illetve vannak tünetek.
aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell.
aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!